Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baş ağrısı
Selamu aleyküm.ben 21 yaşında bir üniversite öğrencisiyim.yaklaşık 10 yıldır inanılmaz baş ağrısı çekiyorum.2006 da sinüzit teşhisi konuldu ne ameliyat oldum.amliyattn sonra 2 3 ay çok rahatladım;ama baş ağrısı yeniden başladı.bu aralar ağrılar çok arttı.nerdeyse kullanmadığım antibiyotik,ağrı kesiçi kalmadı;ama ilaçlar işlemiyor.iltihabım göz torbalarıma kadar geldiğini hissediyorum ve gözlerim de çok ağrıyo.hiç bir şeyden keyif alamıyorum ve bütün bunlar derslerimi de etkiliyor.doktora gidiyorum ameliyata gerek yok diğiyor.madem sinuzitim küçük se neden beni bu kadar etkiliyor.ne yapmam gerekir lütfen bir yol gösterin.şimdiden teşekkürler
Ara
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Şikayetleriniz hakkında yorum yapabilmem için muayene olmanız ve tetkiklerinizi görmem gerekir. Baş ağrısının başka sebepleri de vardır. Hekiminize şikayetlerinizi neyin yaptığını ısrarla sorunuz, başka sebepler de araştılmalı diye düşünüyorum.
Saygılarımla.
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi