Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİNÜZİT
hocam merhaba.22 yaşındayım. öğrenciyim. yaklaşık 3.5-4 yıl önce başladı sinüzitim. bu aralar çok rahatsız etmeye başladı. alnımda bir ağrı oluyor. zonklaya benzer bir şey. hafif de baş ağrısı oluyor. 2 kez gittim doktora. ikisinde de aynı ilaçları verdiler. bir de burun spreyi verdiler. düzenli olarak kullanmama rağmen bir etkisi olmadı ilaçların. en son 1 ay önce gittim doktora. röntgen ve tomografi de çektirdim. doktor önemli bir şey yok deyip ilaç yazdı. ama ağrı hala devam ediyor.ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz.Sad
Ara
Merhaba,
Geçmiş olsun.
Tomografide sinüzit bulguları yoktu sanırım. Bu durumda sinirlerde hava basıncına bağlı problemler olabilir. Barosinüzit gibi. Başağrısının birçok başka sebebi de vardır. Gerginlik, göz, boyun, diş problemleri gibi. Tabii bunların da akıldan çıkmaması gerekir. Ağrı tipinizi ve başka varsa eşlik eden şikayetleri tekrar KBB uzmanına anlatmanızı öneririm.
Saygılarımla.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Sağlıklı günler dilerim.
Op. Dr. İrfan GÖZÜBÜYÜK
Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı
http://www.kbbistanbul.com.tr

(Not:Bu bilgilerle sadece fikir vererek yardımcı olmak amaçlanmıştır, kesin teşhis ve tedavi sadece muayene eden ve varsa tetkikleri inceleyen hekim tarafından yapılır.)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi